Pura Vida Therapy – טיפולי רפואה סינית בחיפה

רפואה סינית בחיפה ודיקור סיני בחיפה - Pura Vidaרפואה סינית, או בשמה הנוסף הרפואה המשלימה, מציעה מגוון טיפולים מיוחדים לכאבים ובעיות שונות, אשר משותף להם הוא הגישה ההוליסטית, הרואה את הגוף כמכלול שלם ואינה מפרידה בגישה הטיפולית את חלקי הגוף ואת הנפש. הרפואה הסינית אינה מציעה טיפול נקודתי לבעיה נקודתית, אלא מתייחסת לקשר בין אותה בעיה קיימת למצב הרפואי הפיזי הכללי ולמצב הנפשי של המטופל, במטרה לתת מענה שלם לבעיה החל ממקורה וכלה ביצירת הרמוניה ואיזון פיזי בגוף המביא להשפעה חיובית, למרפא והקלה בבעיה.

לאילו בעיות וכאבים מספקת הרפואה סינית מענה?

רפואה סינית באה לתת מענה למגוון בעיות, מכאובים וליקויים בגוף הבאים לידי ביטוי בכאב, מגבלות פיזיות, קשיים בתפקוד ואחרים. הרפואה הסינית מספקת מענה למכלול בעיות בניהן:
– בעיות בעיכול.
כאבים בשריר ובשלד.
חולשה ועייפות.
– בעיות שינה.
– בעיות קשב וריכוז.
– דיכאון.
– חרדות.
– בעיות השמנה וחוסר איזון הורמונלי.
– טיפול בתופעות לוואי של מחלות ו/או טיפול תרופתי.
– טיפולי הקלה על חולים אונקולוגיים וחולים כרוניים אחרים.
– חיזוק המערכת החיסונית.
– טיפולים מונעים.

למי מיועדת הרפואה סינית בחיפה?


רפואה סינית מציעה מגוון רחב של טיפולים בהתאמה לכל מטופל תוך מתן דגש על התאמה אישית. עם השנים הרפואה הסינית יצרה מעגלי טיפול בהתאמה לאוכלוסיות שונות בניהן:

  • קשישים ובני הגיל השלישי (בעיות גריאטריות, מכאובי שחיקת הגוף ומחלות המאפיינות את הגיל)
  • תינוקות וילדים (טיפול במחלות, אלרגיות, בעיות קשב וריכוז ובעיות רגשיות)
  • טיפולים המיועדים לנשים (בעיות הורמונליות, מיגרנות, גיל המעבר, כאבי מחזור וכו’)
  • טיפולים מותאמים לגברים וכן גם טיפול מיוחד לספורטאים (טיפולים לשחיקת הגוף והעצם, בעיות ברכיים, בעיות גב, בעיות שרירים ועוד).

 למעשה ניתן לומר כי בכל גיל ולכל בעיה ניתן לקבל מענה משלים לרפואה הקונבנציונלית בעזרת הרפואה הסינית, להקלת התסמינים, למניעה ולהחלמה.

רפואה סינית בחיפה – שיטות הטיפול הבולטות שלנו

הרפואה הסינית מציעה מגוון שיטות טיפוליות, כאשר כל שיטה יכולה לתת מענה בפני עצמה ויכולה להשתלב עם שיטות טיפול נוספות, בהתאמה אישית לכל מטופל. בין שיטות הטיפול המובילות שלנו ב:

דיקור סיני – דיקור סיני הוא טיפול מסורתי ועתיק ברפואה הסינית אשר נועד לסייע ולשמור על האיזון האנרגטי של הגוף. הטיפול מתבצע על ידי דיקור נקודות ייעודיות בגוף במחטים עדינות ודקות (מדובר במחטים חד פעמיות ללא סכנת זיהום או כל סכנה אחרת) המוחדרות אל נקודות ייעודיות בגוף בהתאם לחולי או לכאב, לאורך מסלולי האנרגיה בגוף המכונים “מרידיאנים”, במטרה להעניק למטופל איזון, הרמוניה והשפעה מיטבית על נקודות הכאב.

עיסוי סיני – הרפואה הסינית מאמינה מאוד בכוחו המרפא של המגע, עיסויים סינים הם עיסויים טיפוליים המתבצעים בהתאמה אישית למטופל ולצרכיו וביניהם מספר עיסויים בולטים כמו שיאצו, טיפול בלחיצות, עיסויים ארומטיים בשמנים וצמחי מרפא, עיסויים להרפיית שרירים, הפגת מתח ולחץ, טיפול בכאב ושיפור זרימת הדם בגוף.

טיפול טווינא – טיפול טווינא הוא טיפול מיוחד במגע המהווה למעשה את הפיזיותרפיה הסינית. הטיפול מתבצע בטכניקות שונות במטרה לייצר השפעה אנרגטית על הגוף, טכניקות של דחף ולחץ המציגות יכולות ריפוי מוכחות.

כוסות רוח – טיפול בכוסות רוח הוא טיפול עתיק יומין הכולל את הכנת הגוף לטיפול באמצעות עיסוי ומריחת שמנים ארומטיים, והצמדת כוסות רוח, כוסות היוצרות לחץ ואקום על האזור המטופל במטרה לשחרר לחצים ולטפל בכאבים באופן עמוק.

קליניקת רפואה סינית בחיפה - Pura Vida

אנחנו בקליניקת Pura Vida Therapy בחיפה מציעים ייעוץ ואבחון מותאם לכל מטופל
בשילוב מגוון רחב של טיפולים בתחום הרפואה הסינית, במקצועיות מרבית להשגת תוצאות מעולות!

רפואה סינית
במה מטפל הדיקור? מה מרגישים בזמן הדיקור? כיצד גורם הדיקור לסילוק הכאב?
עיסויים לשיפור זרימת אנרגיית הצ׳י בגוף, הפחתת לחצים והקלה בכאבי גוף שונים.
שיטת אקיוטוניקס לטיפול במתח נפשי, התקפי חרדה, חוסר שינה, אסטמה ועוד.
טיפול בעזרת תרגילי יוגה כמו תרגילי נשימה, תנוחות גופניות, מדיטציה ודמיון מודרך.
עיסוי שמנים מענג ומפנק לריפוי אלטרנטיבי, רגיעה והרחקת בעיות בריאותיות שונות.
טיפול המותאם אישית לכל מטופל באמצעות פורמולות צמחי מרפא סיניים.
למידע נוסף ועוד פרטים
צרו קשר
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.